Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Ronnie O'Sullivan
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 106, 107, 108  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Raul_Madrid
Fan


Data înscrierii: 27/Feb/2007
Mesaje: 18
Locație: Republica Moldova

MesajTrimis: Joi 1 Mar 2007, 19:43    Titlul subiectului: ronnie Răspunde cu citat (quote)

Eu am un break facut de ronnie la wold champions 1997 contra lui Price.
Pe atunci era mai tinar .



_________________
Respect Ronnie O'Sullivan
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Raul_Madrid Trimite mesaj privat
Raul_Madrid
Fan


Data înscrierii: 27/Feb/2007
Mesaje: 18
Locație: Republica Moldova

MesajTrimis: Joi 1 Mar 2007, 19:45    Titlul subiectului: Ronnie O'Sullivan Răspunde cu citat (quote)

urmatorul tureu cine stie cind se incepe



_________________
Respect Ronnie O'Sullivan
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Raul_Madrid Trimite mesaj privat
Ronnie147
Addicted to snooker


Data înscrierii: 04/Dec/2005
Mesaje: 263

MesajTrimis: Joi 1 Mar 2007, 20:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Urmatorul turneu este China Open si se desfasoara intre 25 martie - 1 aprilie. Dar eu tot nu inteleg de ce nu te uiti mai atent pe main. Exista cate un forum pentru fiecare turneu.
P.S. Bine ai venit printre noi. Very Happy



_________________
ONLY POT THE BLACK FOR PERFECTION!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ronnie147 Trimite mesaj privat
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Vin 2 Mar 2007, 18:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Asa-i ca am avut dreptate? Wink Laughing La competitia al carei premiu e o cana personalizata cu figura lui Ronnie ma refer. Nu ajunge ea cana in Romania ci...la un cetatean roman. Wink Domnisoara Sabina. We rulz over there, aright? Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Razvan TM
Addicted to snooker


Data înscrierii: 03/Feb/2007
Mesaje: 120
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Vin 2 Mar 2007, 21:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da, asa e , MC a avut dreptate din nou. . . Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Razvan TM Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20253
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 2 Mar 2007, 23:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Raul_Madrid a scris:

Eu cred ca poate numai sa vrea el . Daca vrea sa cistige trebuie sa-si lase plete ca inainte ca ii sta mai bine. ronnie e dumnezeul snookerului si tata pentru aistia tineri ca ding.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Vin 23 Mar 2007, 20:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Graeme Dott si Stephen Hendry sunt deja in China. Pe drum de azi-dimineata se afla si Ronnie, mult mai decis sa lupte cu diferenta de fus orar decat anul trecut, cand a aparut la Beijing cu o zi inainte de meci.
Noah ashe! Si ochii pe "Layla" ca pe butelie, ca uite ce-a patit Dott. Laughing
Da. Mesaj mic, minuscul, frivolut, asa, de week-end. Embarassed


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 25 Mar 2007, 15:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sa speram ca nu o sa doarma Ronnie in scaun...go ronnie!



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Dum 25 Mar 2007, 15:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Joaca abia marti, asa ca are timp sa se obisnuiasca cu fusul orar. Wink



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Razvan TM
Addicted to snooker


Data înscrierii: 03/Feb/2007
Mesaje: 120
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Dum 25 Mar 2007, 18:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca a venit asa de devreme in China inseamna ca nu a strabatut atata drum ca sa se lase batut in primul tur. Ronnie poate ajunge departe in turneul asta, e intr`o forma buna si a si spus ca si`a recapatat oarecum pofta de joc. Depinde in ce stare o sa fie la ora meciului.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Razvan TM Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Razvan TM
Addicted to snooker


Data înscrierii: 03/Feb/2007
Mesaje: 120
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Dum 25 Mar 2007, 18:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

O intrebare: la topicul "Lista breakurilor maxime in competii oficiale" nu trebuie trecut si maximul lui O`Sullivan de la Kilkenny? Am inteles ca masa nu avea dimensiunile impuse de WSA, dar breakul a fost realizat intr`o competitie oficiala.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Razvan TM Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 31 Mar 2007, 14:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Miss Chigwell a scris:


Mie mi-a placut chestia cu "Speak to me!". Wink Ma opresc aci, ca incep cu fazele de fan RO'S la topicul care nu trebuie. Wink


multumesc si eu...mi-a placut interviewul...si da, a fost funny cu "speak to me!". Nu m-am asteptat. Ma bucur totusi sa-l vad linistit.



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
Aura
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 345
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 15 Apr 2007, 11:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Interviu fresh cu Ronnie Smile

SNOOKER: MY HELLRAISING IS OVER...NOW I'D RATHER RUN THAN GO BOOZING SAYS RONNIE O'SULLIVAN


http://tinyurl.com/ypdupe



_________________
"I want to make the balls talk, that's what it is all about." Ronnie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Aura Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Sâm 28 Apr 2007, 18:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

http://www.thesun.co.uk/article/0,,3-2007190567,00.html
Iata cum are de gand Robertson sa procedeze daca stilul sau ofensiv nu va da roade in meciul cu Ronnie.

"L-am mai invins [pe Ronnie] sezonul asta dar victoriile acelea nici macar nu se apropie de modul in care Peter Ebdon l-a batut pe Ronnie aici la Sheffield, acum doi ani.
Stilul lui Ebbo are reputatia de a fi lent si el primeste critici pentru asta. Dar face parte din joc si noi, cei fluenti, trebuie sa-i invingem pe acesti maestri ai tehnicii pentru a castiga Mondialul.
Strategia lui Ebdon a tocit toata incisivitatea jocului fulgerator al lui Ronnie. L-a innebunit, pur si simplu. Imi amintesc ca ii urmaream expresia pe cand statea in fotoliu. O luase de-a dreptul razna!
Imi aduc aminte ca a intrebat un spectator cat e ceasul. Facea fete-fete si era complet daramat.
Intre timp Peter trudea la masa si-l sacaia pe Ronnie iar el n-a putut sa reziste.
Daca intri in jocul lui Ronnie, esti "mancat". Nimeni nu topaie in jurul mesei mai bine ca el. Sus, jos, baga bila, fa breakul, stai jos. E ca o mitraliera si mortal de precis.
Poate foarte bine sa te lucreze la psihic, ca are o abilitate ce-ti taie respiratia, si pur si simplu te spulbera.
Mi-ar placea sa joc asa dar el nu are rival in domeniul asta. Daca n-o sa-mi iasa pasenta cum vreau,sunt dispus sa decelerez jocul pana il trimit in corzi pe Ronnie.
Si o sa folosesc si tactica stralucitoare a lui Peter daca o sa am neaparata nevoie."


Eeeii...ca si Ronson a declarat inainte de CM ca a doua oara tactici a la Peter nu mai tin cu domnia-sa! Laughing Eu sper sa nu fie nevoie de ele.
Pe de alta parte, ploua cu complimente. Wink Eu zic sa te temi de australieni si cand iti fac daruri... Wink Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20253
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 1 Mai 2007, 14:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu e mare lucru în articol, dar m-a amuzat titlul : Ronnie's MUMBER one fan (The Daily Record de ieri http://tinyurl.com/yujab5 )

Apropo de (vechiul &) noul guru Frank Adamson : bineînțeles că Eurosportul e (iarăși !) "în urmă cu politica" : l-au luat deoparte ca să-l intervieveze pe ... Ray Reardon ! Laughing Nu că opinia lui Reardon n-ar conta (oricât de subiectivă ar fi ea), dar s-a comis o indelicatețe. Rolling Eyes



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 106, 107, 108  Următoare
Pagina 79 din 108

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community