Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Ronnie O'Sullivan
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 106, 107, 108  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
ZoliLori



Data înscrierii: 04/Mai/2007
Mesaje: 8
Locație: Turda

MesajTrimis: Vin 4 Mai 2007, 16:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu e cam slabutz Ronnie asta,tot aud Ronnie in sus Ronnie in jos...nu m-a impresionat acum delok...sau gresesc? Totushi e campionat mondial..a fost prea relaxat.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ZoliLori Trimite mesaj privat
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Vin 4 Mai 2007, 17:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu e slabut, e in declin. Unii fac mai bine fata fenomenului, altii nu. Taica Timp si Mama Natura nu iarta. Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Vin 4 Mai 2007, 21:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Miss Chigwell a scris:
Nu e slabut, e in declin.


Interesant. Eu sper totusi ca nu e chiar asha. Plus... Daca el in declin ajunge prin sferturi... Si face frames ca cele pe care le-a facut... Restul care n-au ajuns acolo ce sa mai zica? Very Happy
Mai precis... Daca ar fi pe linie normala, nu in ascensiune, ar insemna sa castige CM, nu? Si daca ar fi in ascensiune atunci ce sa mai faca? Very Happy Twisted Evil

In fine, n-am intentionat sa ma iau de MC, dar eu chiar nu cred ca Ronnie e in declin. Cred ca trece doar printr-o perioada ceva mai putin interesanta. Destul de lunga, ce-i drept, dar na. Very Happy Parca a castigat totushi un turneu sezonul asta... NU-mi mai aduc aminte si mi-e lene sa ma uit. Very Happy Feel free to correct me if I'm wrong.



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
kenvelo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 30/Ian/2007
Mesaje: 120
Locație: Constanta

MesajTrimis: Vin 4 Mai 2007, 22:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Desi sunt un mare fan Ronnie O'Sullivan si imi place jocul lui nu il inteleg cand mai are de facut un snooker sau doua ca sa catige frameul nu revine la masa asta nu inteleg... poate castiga mult mai mult daca macar incearca .



_________________
Addicted to snooker ! Ronnie Is The BesT !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui kenvelo Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Vin 4 Mai 2007, 22:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cred ca e chestiune de mentalitate. Very Happy Si mai cred ca perioada sa de maxima forma vorbeste de la sine (in ceea ce priveste momentele in care nu se mai ridica, atunci cand are doar un snooker sau doua - Oricum, e usor de ghicit de ce nu o face, fie si din declaratiile sale gen: Joc aiurea si tot bat, m-am plictisit. Twisted Evil ).



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1249
Locație: Germania

MesajTrimis: Sâm 5 Mai 2007, 14:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

kenvelo a scris:
Desi sunt un mare fan Ronnie O'Sullivan si imi place jocul lui nu il inteleg cand mai are de facut un snooker sau doua ca sa catige frameul nu revine la masa asta nu inteleg... poate castiga mult mai mult daca macar incearca .

Este destul de greu sa reusesti daca ai nevoie de 2-3 snookere. Hai unul mai merge... Dar mai multe... Stiu ca am vazut o situatie und Marco Fu a reusit 3 sau 4 snookere si a castigat frame-ul. Dar in general este foarte putin probail sa mai castigi daca ai nevoie de 2-3 snookere. Stiu ca nici Stephen Hendry nu prea mai vine la masa daca are nevoie de 2-3 snookere.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Mar 29 Mai 2007, 14:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

http://www.sundaymirror.co.uk/sport/snooker/tm_method=full&objectid=19205998&siteid=98487-name_page.html
Despre copii, trofee si titluri, viata de familie si Paul.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Mar 29 Mai 2007, 17:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multe multumiri, Miss C.! Smile



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 29 Mai 2007, 18:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multe multumiri,Miss Chigwell! Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mar 29 Mai 2007, 18:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Foarte frumos...thank you! :*



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
kenvelo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 30/Ian/2007
Mesaje: 120
Locație: Constanta

MesajTrimis: Mie 30 Mai 2007, 11:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

multumiri si de la mine Smile !



_________________
Addicted to snooker ! Ronnie Is The BesT !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui kenvelo Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
alexandra0003
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Aug/2006
Mesaje: 230
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 30 Mai 2007, 17:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Merci!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui alexandra0003 Trimite mesaj privat
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Mie 30 Mai 2007, 17:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cu placere. Laughing
Eh, niscaiva comentarii? Va "pati" Ronnie ce-au "patit" Williams si Higgins dupa ce li s-au nascut mostenitorii? Higgins si-a revenit, dar Mark... Confused

Si hihi-ul zilei, un citat dintr-un "interviu" acordat revistei Nuts. La care n-ai acces daca nu te inregistrezi cu toate datele, grr, asa ca...thanks but no thanks. Evil or Very Mad http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/funny_old_game/6701657.stm


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
ruxi
A super fan


Data înscrierii: 28/Noi/2005
Mesaje: 74
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mar 12 Iun 2007, 15:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De astazi Ronnie are si un baietel. Sa fie intr-un ceas bun!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ruxi Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mar 12 Iun 2007, 16:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Congrats, Ronson 'nd Jo! Very Happy



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 106, 107, 108  Următoare
Pagina 80 din 108

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community