Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Ronnie O'Sullivan
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 106, 107, 108  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mie 26 Oct 2005, 15:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Thanks. Oh the rocket...WinkWinkWink



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Aura
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 345
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 26 Oct 2005, 21:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Miss Chigwell a scris:

Ronnie a zis inaintea Grand Prix-ului ca numai de Shaun se teme si ca acesta e o gura de aer proaspat pentru snooker etc. Acum Shaun da replica. In sabii sa ne taiem, in suliti sa ne lovim sau in cuvinte de lauda sa ne izbim? Laughing
Acum, la modul serios. Ceea ce mi-a transmis "mie" Shaun prin cele spuse in interviu ar suna cam asa: am cel mai mare respect pentru Ronnie; este extrem de talentat si periculos; ii lipseste ceva pentru a ramane in istoria snooker-ului; eu am acel ceva.
La prima vedere numai cuvinte frumoase si pline de bun-simt. Dar nu pot sa exclud din ecuatie faptul ca Shaun pare inca a se legana pe aripile victoriei de la Crucible-si nu ma refer la Northern Ireland Trophy, unde foarte putini jucatori chiar au avut chef de joc. Ma refer la Grand Prix, unde a iesit din optimi si la Premier League, unde n-a castigat pana acum nici un meci.


Mi se pare ca Mr Shaun are mare chef de vorba cand i se pune microfonul in fata (ca stim noi cine Laughing ). Chiar astept sa vad pe ce loc va termina sezonul asta inceput destul de slabut. Din ce-a facut/declarat in ultimul timp Shaun mi-a cam lasat impresia ca i s-a urcat deja la cap..sper totusi sa fie doar o impresie.
Pana una alta de-abia astept snookerul de sambata seara. Very Happy Deja nu mai rezist.



_________________
"I want to make the balls talk, that's what it is all about." Ronnie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Aura Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Mie 26 Oct 2005, 22:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da-da! Sa ne facem provizii, ca pana pe 5 decembrie la UK CH nu mai pupam noi snooker la Eurosport Crying or Very sad Crying or Very sad !
Aura...HE-HE-HE! 5 decembrie... Wink Oare-o fi de bine?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Aura
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 345
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 26 Oct 2005, 22:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Miss Chigwell a scris:
Da-da! Sa ne facem provizii, ca pana pe 5 decembrie la UK CH nu mai pupam noi snooker la Eurosport Crying or Very sad Crying or Very sad !
Aura...HE-HE-HE! 5 decembrie... Wink Oare-o fi de bine?


Numerele rotunde sunt in general cu noroc Wink Laughing Laughing Laughing



_________________
"I want to make the balls talk, that's what it is all about." Ronnie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Aura Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Mie 26 Oct 2005, 22:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da'chiar! Schimbam prefixul...
Numa'sa nu aiba iar primul meci in ziua inaugurala a turneului si sa fie cazul de...the morning after the night before Laughing Laughing !
(Huge headache, nu mai fac asta cat traiesc, unde-i aspirina, nu striga, trage perdelele etc.)
Laughing Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20253
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 27 Oct 2005, 0:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Miss Chigwell a scris:
[...] pana pe 5 decembrie la UK CH nu mai pupam noi snooker la Eurosport Crying or Very sad Crying or Very sad !


POT BLACK - 29 octombrie, la ora 21.00 Exclamation Laughing Nu știu dacă e un desert întârziat după festinul care a fost Grand Prix-ul sau aperitivul nerăbdător dinainte de UK Championship, dar dacă a doua variantă e cea corectă, atunci se poate spune că mai avem într-adevăr de așteptat până la ... masă (!...) Wink Laughing Laughing Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Vin 28 Oct 2005, 8:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu cred ca-s amandoua! Wink



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20253
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 28 Oct 2005, 9:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Miss Chigwell a scris:
Numa'sa nu aiba iar primul meci in ziua inaugurala a turneului si sa fie cazul de...the morning after the night before Laughing Laughing !

Ronnie O'Sullivan intră în competiție sâmbătă, 10 decembrie, în sesiunea de după-amiază.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Vin 28 Oct 2005, 15:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumim, multumim! Noi, Miss C. Daca Sir Walker zice asa, noi de ce nu?
Laughing Laughing Laughing (Doar glumeam!) Asta dupa ce mi-am dat seama cat de twit Embarassed am fost, uitand ca pe 5 decembrie au loc tururi preliminare Embarassed Embarassed , care nu-i privesc pe capii de serie.
Ce-o mai fi...om vedea!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Mie 9 Noi 2005, 2:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Despre (non)-participarea lui Ronnie la Mondialul de Bila-8: mintea lui Rocket cea de pe urma... Rolling Eyes Stai, Monsieur, acasica si practise, ca uite-aici serie faina Exclamation : 1993, 1997, 2001. UK Championship. Ce-mi place ideea...de aia o comunic cu atata ardoare Laughing Laughing !
Sa vedem...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Mie 9 Noi 2005, 10:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si mai are si meciuri in Premier League Smile



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1249
Locație: Germania

MesajTrimis: Joi 10 Noi 2005, 23:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Miss Chigwell a scris:
Stai, Monsieur, acasica si practise, ca uite-aici serie faina Exclamation : 1993, 1997, 2001. UK Championship. Ce-mi place ideea...de aia o comunic cu atata ardoare Laughing Laughing !
Sa vedem...

Adica vrei sa spui ca avand in vedere ca a castigat tot din 4 in 4 ani, va castiga si anul asta, nu? Adica de 4 ori din 4 in 4 ani. Very Happy Ramane de vazut daca statistica va fi valabila si anul acesta.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Vin 11 Noi 2005, 17:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da, UK-ul, propria varianta de olimpiada Laughing Laughing Laughing !
Eu am observat doar succesiunea anilor. Numarul victoriilor...nu l-am luat in calcul Wink .
Ar fi totusi cam improbabil sa nu se intample "oarece" anul asta ci in 2009 Shocked . Daca e sa respectam cei 4 ani Wink .

Sa vedem...zic din nou...sa vedem si cum se termina Premier League.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
marci



Data înscrierii: 17/Noi/2005
Mesaje: 5
Locație: wien

MesajTrimis: Joi 17 Noi 2005, 12:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da chiatr as fi curios sa aflu cat mai multe despre el! adica tot!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui marci Trimite mesaj privat
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Joi 17 Noi 2005, 20:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Buna, Marci!
O'sullivanofilii de aici te saluta Laughing .
Avem di tati Wink ...Turnee, victorii, infrangeri, impasuri, scandaluri, declaratii...you name it, we got it!
So ask away... Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 106, 107, 108  Următoare
Pagina 25 din 108

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community