Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Ronnie O'Sullivan
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 106, 107, 108  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Lun 30 Ian 2006, 14:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Oricum cred ca e de apreciat faptul ca a ajuns in finala, dar ma intreb ce se va intampla cand se va confrunta cu jucatori de prim rang.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Lun 30 Ian 2006, 15:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

zsolt_tuser a scris:
Oricum cred ca e de apreciat faptul ca a ajuns in finala, dar ma intreb ce se va intampla cand se va confrunta cu jucatori de prim rang.


O sa se simta precum adversarii invinshi de el la snooker! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Lun 30 Ian 2006, 18:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

The Independent de ieri, 29 ianuarie, citeaza o declaratie "recenta" a lui Ronnie-vanatorul-de-doi-iepuri-O'Sullivan: "Sunt tare, tare amarat ca nu pot sa joc in Malta. Am facut o greseala si e vina mea."
Nu-i nimic, Ronnie, mai este un turneu IPT de Bila-8 care are loc in perioada 21-20 aprilie 2006 Rolling Eyes Twisted Evil .
Comentarii n-am.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mar 31 Ian 2006, 16:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Miss Chigwell a scris:
"Sunt tare, tare amarat ca nu pot sa joc in Malta. Am facut o greseala si e vina mea."


Shi noi ce am spus pana acuma? Shocked Shocked Shocked Shocked



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 31 Ian 2006, 19:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Lady Croft a scris:
Miss Chigwell a scris:
"Sunt tare, tare amarat ca nu pot sa joc in Malta. Am facut o greseala si e vina mea."


Shi noi ce am spus pana acuma? Shocked Shocked Shocked Shocked


bine ca-i pare rau acum...dupa...

p.s: miss chigwell, f dragut avatar Wink



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Mie 1 Feb 2006, 23:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dupa...ploaie chepeneag, dupa razboi multi viteji etc. (you get the point.) Desi la fel de adevarat e ca turneul din Malta a fost anuntat nepermis de tarziu Mad .
Bygones! Nu m-am uitat pe tabloul initial dar daca ar fi ajuns sa se intalneasca iar cu Higgins undeva pe la inceputul turneului cred c-ar fi facut...cu nervii. Cam asa: Mad Deci poate ca-i mai bine. (Siiiiiguur ca da Confused ...)

*Multam, Irina! M-am gandit mult la el. (La avatar!!!! Wink )


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 2 Feb 2006, 12:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

*si eu si eu.... Very Happy



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Joi 2 Feb 2006, 12:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Referitor la avatarul lui Miss C.: Dar ce bea Ronnie acolo din pahar? Lapte? (Mereu m-am intrebat)



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 2 Feb 2006, 15:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

CristinaRo a scris:
Referitor la avatarul lui Miss C.: Dar ce bea Ronnie acolo din pahar? Lapte? (Mereu m-am intrebat)


si mie mi s-a parut la fel...credeam k am innebunit... Laughing Laughing ...

stiti reclama aia: "Got Milk?"... Laughing Laughing



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Joi 2 Feb 2006, 15:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Irina a scris:
stiti reclama aia: "Got Milk?"... Laughing Laughing


Exact la asta ma gandeam si eu. Mi-ai luat-o inainte. Laughing Laughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Joi 2 Feb 2006, 16:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Irina a scris:


stiti reclama aia: "Got Milk?"... Laughing Laughing


Laughing In perioada prohibitiei se practica vopsirea in alb mat a sticlelor din stocul localurilor mai mult sau mai putin clandestine. In aceeasi perioada s-a constatat si o crestere substantiala a consumului de *ahem* lapte Wink . Bine, nu cred ca e cazul aici Laughing Laughing .
Nu ma asteptam ca avatarelul meu sa determine comentarii relativ extinse. Si trec brusc de la starea de amuzament si buna-dispozitie la Mad . Ladies, asta ar fi trebuit sa discutam noi acum? Mad Sau v'un break fluid si frumos (daca se poate cu bilele mari blocate...dream on Sad ) ori v'un schimb captivant de safety-uri? Sau-hai, treaca de la mine-v'un prosop in varful capului ori-surpriza-surprizelor Smile -o camasa alba? Shocked
La colt pe bile de pool, Ronnie! Ca-s mai mari si mai incomode Twisted Evil . Grrr!!!

Evident, acum Eurosportul ne rasfata cu snooker. Saru'mana, conasule! Smile Dar la Welsh iar ne vom lupta cu cei de la Torino.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Vin 3 Feb 2006, 14:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ieri in timpul transmisiunii de dupa-masa shi comentatorii au scos in evidentza faptul ca lui Ronnie ii pare rau pentru neparticiparea sa la acest turneu...ma refer la Cupa Malta. Razz
Voi ce credetzi....ii pare rau ca nu joaca snooker shi ca sta acasa sau ii pare rau de punctele pe care Stephen Hendry le ia avans Question Question Question Question (nu de alta dar nu cred ca e un lucru placut sa pierzi primul loc dintr-o ,,prostie'' de-a ta...ca putea macar sa participe shi sa ia minimum de puntce). Sau poate amandoua variante Question Question Question Dar anywayz...sunt curioasa de parerea voastra Exclamation Exclamation



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ruxi
A super fan


Data înscrierii: 28/Noi/2005
Mesaje: 74
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Vin 3 Feb 2006, 17:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Lady Croft, cred ca ai dreptate. In privinta lui Ronnie probabil sunt valabile acum ambele variante. La Masters a aratat intr-adevar ca i-a revenit pofta de joc, dar, pe de alta parte, il stim pe Ronnie foarte orgolios mai ales cand e vorba de tipi ca Stephen Hendry... Dar e numai vina lui. Hendry probabil va lua ceva avans in clasamentul general dupa prestatia din Malta, iar lui Ronnie nu-i ramane altceva de facut deocamdata decat sa-si roada unghiile dau sa rasuceasca ata dentara acasa in Chigwell...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ruxi Trimite mesaj privat
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 3 Feb 2006, 20:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu cred ca ambele variante, dar tind sa cred ca-i pare rau pt k pur si simplu vroia sa joace...are unele momente cand pare a nfi un catel nefericit...cred k asta e unul din ele...



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Sâm 4 Feb 2006, 0:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Irina a scris:
are unele momente cand pare a nfi un catel nefericit...cred k asta e unul din ele...


...with big moisty eyes, just begging you to take him home... [Aaaaawwwhh colectiv.] Laughing Laughing
Deci s-a dus si pozitia a doua din clasamentul provizoriu Sad . (Se mai indoieste cineva ca Higgins va ajunge in finala? Eu catusi de putin.)

Teorie: (rogu-va, nu puneti mana pe pistol Smile )
Se da:revenirea apetentei pentru joc, un ego sever zdruncinat de ultima infrangere si un adversar redutabil.
Se cere: aproximarea urmatoarei miscari pe care o va face detinatorul topicului. Incepand cu turul 1 de la Welsh, unde va fi ori McCulloch ori Dave Harold.
Eu zic ca se va cobori definitiv din sferele pozitiei de Numar 1 la general, care mai are relevanta doar pentru statistici. L-a mai pierdut odata si l-a recastigat. Sa vedem... Confused

(Asta daca nu face un blocaj Higgins. Which could happen.)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 106, 107, 108  Următoare
Pagina 39 din 108

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community