Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Ronnie O'Sullivan
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 106, 107, 108  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20194
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 9 Feb 2006, 12:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Până vineri, 24 februarie, puteți să-i adresați întrebări lui Ronnișor la askronnie@worldsnooker.com Exclamation Exclamation Exclamation Dar numai o singură întrebare/e-mail. Cele mai bune dintre ele pot fi publicate pe site-ul WSA și în pliantul Campionatului mondial. Trebuie precizate numele și țara de proveniență.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
snookerforum
Site Admin


Data înscrierii: 19/Noi/2004
Mesaje: 38

MesajTrimis: Joi 9 Feb 2006, 16:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Urmatoarele mesaje au fost puse in cadrul subiectului „Link-uri utile”
Ele au fost mutate aici pentru ca subiectul fusese deja abordat.

09 Feb 2006 11:45 am
snooky a scris:
Intrati pe worldsnooker.com si din cite am inteles ii puteti pune o intrebare
lui Ronnisor! Wow! 8) Wink Am atitea intrebari in minte....




Ultima modificare efectuată de către snookerforum la Joi 9 Feb 2006, 16:55, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerforum Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
snookerforum
Site Admin


Data înscrierii: 19/Noi/2004
Mesaje: 38

MesajTrimis: Joi 9 Feb 2006, 16:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

09 Feb 2006 01:39 pm
Lady Croft a scris:
snooky a scris:
Am atitea intrebari in minte....


Shi din acelea multe pe care o vei adresa Question Exclamation Question Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerforum Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
snookerforum
Site Admin


Data înscrierii: 19/Noi/2004
Mesaje: 38

MesajTrimis: Joi 9 Feb 2006, 16:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

09 Feb 2006 01:52 pm
snooky a scris:
VOI INCERCA SA FORMULEZ IN ASA FEL INCIT SA INTRODUC MAI MULTE INTREBARI INTR-UNA SINGURA.(MULTE VIRGULE SI "and-uri"). Nu va fi nimic intim,ci despre jocul sau.
Dar care va fi intrebarea ta?
Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerforum Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
snookerforum
Site Admin


Data înscrierii: 19/Noi/2004
Mesaje: 38

MesajTrimis: Joi 9 Feb 2006, 16:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

09 Feb 2006 02:07 pm
Lady Croft a scris:
In nici un caz nu m'am gandit la ceva intim..e treaba lui ce face in intimitate...nu vreau ca shi jucatorii de snooker sa se tarnsforme in ,,vedete'' urmarite...etc. Razz
Ink nu m'am gandit. Shocked Ink n'am nimic ,,interesant'' sa intreb asha ca n'o sa bag vreo intrebare asha...doar de dragul de a intreba. Razz Still thinkin'. Smile
Dak stau sa meditez asha...l'ash intreba despre Ray Reardon.... Twisted Evil Twisted Evil Razz


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerforum Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Joi 9 Feb 2006, 20:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sorry....Sorry...Sorry pentru a mia oara. Uneori ma ia valul shi nu vad unde postez...data viitoare promit sa fiu mai atenta!!!! :*



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Joi 9 Feb 2006, 22:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Iti dau dreptate,Lady C.
Nici eu nu as vrea ca Ronnie sau Jimmy sau Paul sau oricare dintre ei sa fie alergati de paparazzi,precum Angelina Jolie sau mai stiu eu cine.
Nu vreau sa stiu totul despre ei .Imi place sa aiba o aura de mister in jurul lor. Smile



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Vin 10 Feb 2006, 16:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Chiar nu ma refeream la vre'un star anume (mai ales Angelina Jolie care imi place Smile Razz)
Oricum aura aceea de mister , jucatorii o pot ,,arata'' in timpul jocului...referindu'ma aici la tehinica , la temperament , lovituri. Viata personala ramane viata personala...dar gata , ca ma cam departez de subiectul initial(din nou Razz)
...we'll see care vor fi acele intrebari postate pe WorldSnooker...shi sunt mai ales curioasa de raspunsurile pe care Ronnie le va da. Very Happy Wink



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Vin 10 Feb 2006, 19:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Thank you again,MiSS C! Smile
Ohhh! Ronnie!!! Laughing Ce incredibil break de 147!!! Shocked Laughing Superb! Ce viteza a avut Racheta! Laughing
Cred ca ar fi terminat mai repede jocul dc.nu il incurca arbitrul! Wink Ce lovituri perfecte!
Si ce public entuziasmat!!! Smile
Si un Ronnie mai tinerel,dar la fel de atragator ! Wink Smile 8)



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 10 Feb 2006, 22:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

snooky a scris:
Thank you again,MiSS C! Smile
Ohhh! Ronnie!!! Laughing Ce incredibil break de 147!!! Shocked Laughing Superb! Ce viteza a avut Racheta! Laughing
Cred ca ar fi terminat mai repede jocul dc.nu il incurca arbitrul! Wink Ce lovituri perfecte!
Si ce public entuziasmat!!! Smile
Si un Ronnie mai tinerel,dar la fel de atragator ! Wink Smile 8)


unicul si incomparabilul...*aplauze*...Ronnie!!!
Laughing



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
de raket
Vizitator





MesajTrimis: Dum 12 Feb 2006, 4:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

va dati seama ce sentimente trebuia sa fi avut vizionand aces break live !!!


Sus
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Dum 12 Feb 2006, 13:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

de raket a scris:
va dati seama ce sentimente trebuia sa fi avut vizionand aces break live !!!


Laughing Laughing Wink Laughing Laughing



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Dum 12 Feb 2006, 13:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Chiar daca nu am vazut breakul lui Ronnie din 1997 live, Crying or Very sad totusi a fost o imensa incintare sa-l reusesc sa-l vad Smile –pt.ca pina acum nu mi se deschidea nici un filmulet. Sad Nu mai stiu cine ne-a sfatuit sa descarcam Realplayer,dar ii multumesc tare mult! Smile
Dar am vazut breakul din 2003,parca,de la Camp.Mondial-primul break de 147 pe care l-am vazut vreodata si 1 al lui Ronnie! Smile Un joc magnific! Laughing Nu-mi venea sa cred ce viteza avea, Shocked cum se invirtea in jurul mesei, Shocked nu mai era Racheta,ci OZN! Shocked 8) Wink Hi,hi,hi!!! Oricum,pt.noi fetele cind il vedem pe Ronnie jucind, sentimentele sint mai intense decit ale baietilor! Wink Am dreptate sau nu ,fetelor?



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Dum 12 Feb 2006, 14:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Citat:
pt.noi fetele cind il vedem pe Ronnie jucind,
...Hmmm... I wouldn't go there if I were you, Snooky! Wink Am asa un feeling Wink ...

*Nimeni nu doreste a discuta despre trailerul ROS de pe jacksparrow? Haideti sa haidem, ladies, ca e cea mai tare chestie snooker-related pe care am vazut-o in ultima vreme. (De la breakul lui Ken in Malta, adica Wink .)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Dum 12 Feb 2006, 14:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sorry!
Eu am dial-up acasa. Sad
147-le lui Ronnie de pe BBC l-am vazut de cateva ori (ceva mai chinuit, dar l-am vazut), dar cele de pe jacksparow nu pot sa le vad. Crying or Very sad



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 106, 107, 108  Următoare
Pagina 40 din 108

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community