Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Paul Hunter
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 35, 36, 37  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20253
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 14 Oct 2005, 13:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

COLD FEVER a scris :



La multzi ani Pauly!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20253
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 14 Oct 2005, 14:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

LADY CROFT a scris :

La Multzi Ani lui Paul Hunter. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Vin 14 Oct 2005, 14:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La multi ani, Paul! >Very Happy<



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20253
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 14 Oct 2005, 14:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

HAPPY BIRTHDAY, PAULIE ! Very Happy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mar 18 Oct 2005, 17:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Miss Chigwell a ridicat o provocare la subiectul ,,Ronnie O'Sullivan''.... o melodie care il caracterizeaza pe Hunter....Ar fi multe...dar....nu vreau sa intru in categoria ,,Din Dragoste'' Laughing Laughing

HEROES DON'T CRY(Scorpions)

Heroes don't cry
Heroes don't cry


Standing here in front of you
A wave of joy and sadness fills the room
Your soul has crashed into a wall
Your world just broke to pieces after all

The days of your life
Leave the world standing outside
But you find the strength for a smile
Because heroes like you wouldn't cry


Heroes don't cry
Heroes don't cry


The judge decided it's your right
To wake up from the dream of your life
The curtain is about to fall
No need for words, your eyes just say it all

Heroes don't cry

I can't forget that afternoon

So many times I've been thinking of you
I'm happy that you've decided to live
And what touches me most is what you said
Heaven can wait, can wait, can wait...

La melodia asta ma gandesc cand il vad pe Hunter....a real HERO!



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Lady Hunter
A super fan


Data înscrierii: 19/Mai/2005
Mesaje: 53

MesajTrimis: Mar 18 Oct 2005, 19:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Perfecta melodia aleasa,Lady Croft....Chiar i se potriveste!!!



_________________
Amintirile sunt singurul Rai din care nu ne poate izgoni nimeni...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Hunter Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mie 19 Oct 2005, 13:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da shtiu... Embarassed



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Mie 19 Oct 2005, 15:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mai bine mai tarziu decat niciodata ... LA MULTI ANI PAUL!!!.... am, avut calculatorul un pic mai mult dekt stricat ...Razz.... si am cam fost rupta de realitate Sad dar am revenit cu fortze proaste.... Smile ... kiss ya allz



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Mar 1 Noi 2005, 16:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ce fruuuuuuumooooos e ....... Smile Embarassed



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Sâm 19 Noi 2005, 17:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

A spus Clara intr-unul din forumuri ca Paul Hunter nu sta chiar pe roze. Ca mai are de continuat tratamentul impotriva bolii. Imi pare foarte rau...pentru ca este un luptator...dar sper din tot sufletul ca in final sa iasa invingator. In decembrie o sa se nasca shi copilashul lui...ii urez toate cele bune. Very Happy
Pentru acest moment s-ar potrivi nishte versrui(Coldplay - Fix you)

,,When you try your best but you don't succeed
When you get what you want but not what you need
When you feel so tired but you can't sleep
Stuck in reverse .

When the tears come streaming down your face
When you lose something you can't replace
Could it be worse?

Lights will guide you home
and ignite your bones
And I will try to fix you...''


Toate cele bune pentru Paul.



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Lun 21 Noi 2005, 15:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

me 2............. ;Wink si eu la fel .. II DORES TOATE CELE BUNE LUI PAUL... pentru ca merita si dupa cum a zis si Lady .. e un invingator ... Smile ... si merita muult mai mult ... noi de undeva de aici il iubim si suntem alaturi de el... orice ar fi ... Hunter Lover 4 Ever ...



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 9 Dec 2005, 17:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In legatura cu citatul lui Hunter de la topicul "General", trebuie sa recunosc ca si mie mi-au dat lacrimile. Stiti cum am aflat eu anul trecut ca hunter era bolnav? Am citit pe teletext. Nu-mi venea sa cred...si nu ma mai puteam opri din plans. Si acum imi vine sa plang cand ma gandesc. Cand am aflat k a trecut cu bine peste operatie am simtit ca mi s-a luat o piatra de pe inima...dar inca ma doare sufletul cand il vad asa de bolnav si obosit... Crying or Very sad ...

Dar sper ca o sa fie bine...si sper ca si bebe sa fie sanatos...Very Happy



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Vin 9 Dec 2005, 20:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

După cum am mai zis .. lacrimile mi-au dat în momentul în care citeam declarațiile lui... numai zic atunci când am aflat că este bolnav...dar aștept acele clipe în care totul se va ordona in viața lui si totul să fie OK...sper că bebeu' să-i fie de ajutor...acum numai avem parte de pletele lui blondine Sad dar cu ajutorul lui Dumnezeu să sperăm ca totul o sa fie Bine ... si să-l vedem din nou la fel cum era înainte pe blondinul nostru drag ... pentru că merită...pentru că este un luptător ... pentru că este un învingător ... Pentru că Paul MERITĂ Hunter Lover 4 Ever



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lady Hunter
A super fan


Data înscrierii: 19/Mai/2005
Mesaje: 53

MesajTrimis: Vin 9 Dec 2005, 22:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

....Si eu am avut lacrimi in ochi cand am aflat ca l-a batut{si cum a facut-o...la 6-8 am renuntat sa mai urmaresc evolutia scorurilor si m-am culcat Embarassed ) pe Burnett...si dupa ce am citit declaratile...Ca sa nu mai vorbim de ultimele poze sau cu atat mai putin de momentul in care am aflat de boala lui.Nici nu stiti ce remuscari am avut caci in ultimul timp,o data cu rezultatele mai putin stralucite ale lui Paul,o acuzam totdeauna pe saraca Lindsey ca-l bate cu tigaia-n cap Embarassed Embarassed Embarassed ...Ei,dar oricum sunt ABSOLUT sigura ca se va vindeca total cat mai curand posibil si cu siguranta little Paulie sau little Paulina il va ajuta enorm... 8)



_________________
Amintirile sunt singurul Rai din care nu ne poate izgoni nimeni...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Hunter Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
The Rocket
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Oct/2005
Mesaje: 133
Locație: Bucuresti/Militari

MesajTrimis: Sâm 10 Dec 2005, 0:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu sper sa se vindece, toata lumea spera....dar dupa cum am citit pe forum, regretatul arbitru Colin Brinded a murit la o saptamana dupa ce a inceput chimioterapia, care presupun ca nu a avut efect...
Paul este inca tanar si multi au reusit sa treaca peste asta, cel mai cunoscut exemplu ar fi Lance Armstrong Smile...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui The Rocket Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 35, 36, 37  Următoare
Pagina 16 din 37

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community