Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Paul Hunter
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 23 Ian 2007, 19:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cat o mai trebuie,oare,sa-l suportam pe acest Rodney Walker? Mad


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
monik_4_ronnie
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Iun/2006
Mesaje: 103
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mar 23 Ian 2007, 20:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da,era de asteptat sa il bage pe Ronnie in fata...macar sa aibe lumea pe cine arata cu degetul...si nu e vorba ca nu a avut coloana verticala,nu el este principalul vinovat aici,sa nu uitam asta!!!!!!!!Rodney Walker parca numai decizii d-astea ia de la un timp....rusine domnilor care reprezentati cica snookerul....nu stiu daca meritati onoarea asta...eu sunt convinsa ca Ronnie s-a gandit foarte mult la Paul si a vrut sa-i dedice trofeul,dar nu a depins de el... Crying or Very sad Sad



_________________
RONNIE'S MY REASON NO MATTER WHAT!!MAY THOSE GREEN EYES OF HIS ALWAYZ SHINE SO DEEP AND SWEET...GO ROCKET! CONGRATS RONN&JO....!!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui monik_4_ronnie Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20253
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 25 Mar 2007, 2:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Iată ce pagină dedicată lui Paul am găsit pe un site chinezesc - o fotografie superbă și un poem : HERO Arrow http://www.top147.com/download/show_main.php?file=MzA0



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Dum 25 Mar 2007, 13:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumesc, Clara! Cata bucurie in poza asta...
Si poemul e de fapt un cantec. Cum nu se poate mai potrivit.
http://www.youtube.com/watch?v=PWlS8Oerx8o


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Razvan TM
Addicted to snooker


Data înscrierii: 03/Feb/2007
Mesaje: 120
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Dum 25 Mar 2007, 14:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Doua filmulete foarte frumoase in amintirea sa. Primul este chiar cu melodia Hero.
http://www.youtube.com/watch?v=BBiiAXOUPFw
http://www.youtube.com/watch?v=Apf-mfkXRwY


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Razvan TM Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20253
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 25 Mar 2007, 15:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pe mine m-a impresionat foarte mult. Câtă forță și ce bucurie de a trăi se vedeau pe fața lui în acel moment ! Extraordinar ! Foarte puternică fotografia asta...

În legătură cu muzica, recunosc, nu ascult decât anumite genuri, așa că nu mă pricep absolut, dar absolut deloc la rock, pop etc - cestiune de obișnuință. Rolling Eyes Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Dum 25 Mar 2007, 15:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Emotionant! Si i se potriveste foarte bine!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Dum 25 Mar 2007, 16:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

...va spun sincer ca eu nu am mai intrat pe forum ca imi faceam rau ...adica ... ma gandeam numai la Paul... numai pe topicul asta stateam si am citit cred ca pe putin 10 ori de la inceput mesajele de aici... IMI E DOR DE TOT CE INSEAMNA PAUL HUNTER ... Sad ( in luna februarie mi'au murit 2 prieteni foarte buni intr'un accident de masina , banuiesc ca atzi auzit la TV ... accidentul din mamaia ... si ma marcat si mai mult Sad )... IMI E SINCER un DOR IMENS DE PAUL



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."


Ultima modificare efectuată de către luiza_hunter la Dum 25 Mar 2007, 16:42, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Dum 25 Mar 2007, 16:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

WE WILL NEVER FORGET YOU



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 25 Mar 2007, 19:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Forever in our hearts!



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Dum 25 Mar 2007, 22:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Forever.



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
snookerforum
Site Admin


Data înscrierii: 19/Noi/2004
Mesaje: 38

MesajTrimis: Mie 25 Apr 2007, 14:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Alina Luminița a scris :

Paul Hunter era unul din jucatirii mei preferati. As dori sa cunosc mai multe despre viata lui si despre motivul mortii lui! Sad Sad


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerforum Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Vin 4 Mai 2007, 13:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

AND EVER!



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
kenvelo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 30/Ian/2007
Mesaje: 120
Locație: Constanta

MesajTrimis: Vin 4 Mai 2007, 14:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Forever Sad



_________________
Addicted to snooker ! Ronnie Is The BesT !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui kenvelo Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
t.silviu
Addicted to snooker


Data înscrierii: 08/Dec/2006
Mesaje: 112

MesajTrimis: Vin 4 Mai 2007, 19:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nici acum nu-mi vine sa cred... Crying or Very sad

Later : care e cel mai mare brake care il pot gasi si copia de pe net ?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui t.silviu Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  Următoare
Pagina 33 din 37

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community